FAQ

Kdo jsou to ty Marry Keys?

Marry Keys je hudební uskupení nadaných muzikantů, které vystupuje především na svatbách, soukromých a firemních večírcích, narozeninových a V.I.P. party.

Kolik má členů ta vaše kapela? A jaké máte obsazení?

V Marry Keys jsme ve standardní sestavě 4 hudebníci. Bubeník, pianista, sólista na dechové nástroje a perkuse (saxofón, příčná flétna, conga, bonga, timbales apod.) a zpěvačka. Pro akce většího rozsahu přibíráme další hudebníky (hosty) – zpěváky, dechovou sekci, kytaristu apod.

Co Marry Keys hrají za žánr?

V repertoáru kapely najdete směsici žánrů od čistě jazzových standardů, přes popové evergreeny a latinu až po hity současné populární hudby. Aktualizovaný repertoár naleznete v sekci „Hudba“ ve formátu PDF.

Umíte nám zahrát i během obřadu?

Velice rádi vám zpříjemníme i svatební obřad. Během obřadu, k příchodu nevěsty a ke gratulacím hrajeme ve složení pianista + zpěvačka, a to hlavně podkresovou hudbu pro navození té pravé atmosféry takto výjimečného okamžiku.

Jako první tanec nebo pro nějakou zvláštní příležitost bychom chtěli zahrát naší oblíbenou písničku. Nemáte jí ale v repertoáru. Co s tím?

Po dohodě s kapelou je možné nastudovat novou písničku dle vašeho výběru a zařadit ji do repertoáru.

Svatební den je pro mne výjimečnou životní událostí, chci kapelu, která mi zpříjemní tento den, ne naopak. Jak poznám, že se na vás mohu spolehnout a vše proběhne hladce?

Samozřejmostí naší spolupráce je schůzka v dostatečném předstihu s upřesněním přesného harmonogramu svatby a případných písní „na přání“. Rádi s vámi probereme vaši představu do posledního detailu a přesvědčíme vás, že stojí za to s námi spolupracovat.

Co potřebují Marry Keys, aby mohli mojí party pořádně rozjet? Musím někde zajišťovat aparaturu, zvukaře a podobně?

Ne, vše je na nás! Stačí nám pouze elektřina 230V v místě, kde má skupina vystupovat a dostatek místa pro 4 hudebníky (prostor cca 3x4m). Vlastníme aparaturu pro ozvučení akce o velikosti cca 100 hostů. V případě větší akce s námi jezdí vlastní zvukař s větší aparaturou.

Jsou Marry Keys „zábavková kapela“?

Ne, rozhodně nejsme zábavovou kapelou, tedy u nás neuslyšíte elektronické bubeníky a základy pouštěné z MP3. Neuvidíte dokonce ani zpívající multiinstrumentalisty se samohrajkami, keyboardy a podobnými podvody. Jsme živá kapela složená z muzikantů – profesionálů. Naše vystoupení jsou energická a hudba zní „opravdově“ právě díky tomu.

Hrajete Šenkýřku, Nedvědy nebo Kabáty?

Bohužel Vás zklameme, v našem repertoáru jsou především světové evergreeny zpívané v angličtině. Českým „rockotékám“ se snažíme se vší úctou vyhýbat.

No a kolik taková sranda vlastně stojí?

Cena vystoupení 4 člené kapely Marry Keys (4 hodiny včetně 15 min. přestávek) se pohybuje mezi 15 – 20 tisíci CZK. Pro finální cenovou nabídku nás ale, prosím, kontaktujte viz sekce kontakt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *